Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ez a laptop megéri az árát?...

Ez a laptop megéri az árát? Több infó lent

Figyelt kérdés

Főleg utazás közben filmnézésre és játékra használnám.Játékokból persze nem a legújabbakat próbálnám rajta high beállításoknál.A processzor gyengének tűnik+a videókártya


164,750HUF



Processzor :Intel Dual Core T2390 (1.86GHz/1MB/667MHz)

Képernyő:15.4" WXGA CSV HB 1280 x 800 VGA X3100

Merevlemez: 250 GB SATA HDD

Rendszermemória: 2GB 667MHz DDR2 SO-DIMM (2*1GB)

Optikai eszköz kompatibilitás :8x DVD+/-RW Dual Layer meghajtó

Csatlakozók: 1 x Váltakozóáram-bemenet;1 x külső monitor; 1 x RJ-11

1 x RJ-45 ;1 x TV-kimenet (S-Video);1 x i.LINK (IEEE 1394)

1 x külső mikrofon; 1 x sztereó fejhallgató; 1 x SP/DIF (optikai), megosztva a fejhallgató-csatlakozóval;

1 x beépített 1,3 megapixeles webkamera beépített mikrofonnal

1 x Univerzális memóriakártya-olvasó (SD Card (max. 16 GB), Memory Stick

(max. 256 MB), Memory Stick Pro (max. 2 GB), MultiMedia Card� (max. 2 GB) és xD-Picture Card (max. 2 GB)

támogatása)

Akkumulátor technológia : Lítium-ion akkumulátor

Modem; Wi-Fi; Bluetooth Méret: (Sz x H x M)363 x 267 x 34,5 (elöl) / 38,5 (hátul) mm

Súly: 2,78 kg

Jótállás: 1 év


2009. júl. 22. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, a videókari miatt én olyan 150 re saccolnám inkább, de sztem jó kis gép, én örülnék neki! :) milyen márka?
2009. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt a link, így lehet egyszerűbb lett volna :D

[link]



Ha egy NVIDIA® GeForce® 9500M GS lenne benne az szerinted mennyivel növelné a reális árat?


Ahogy nézegetem a benchmarkokat egy időre jó lenne játékra(A crysis úgysem nekem való :)

2009. júl. 22. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A 9500 az nem hiszem hogy alkalmas játékra :D A 9600 már annál inkább. Havernak 9500 van, igaz, nem laptopban, hanem normális, de nagyon látványosan szenved vele, Left4dead mediumtól felfelé már diavetítés.
2009. júl. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, 1. hozzászóló vagyok.

A laptopokat, nem igazán játékra tervezték anno, inkább a mobilitásra. Viszont a mai darabok már megfelelnek játék célra is! Sok a vita, hogy asztali PC, vagy laptop, de ha inkább útközben használod, akkor szerintem megfelel! Ha az említett videokari lenne benne, úgy én megadnám érte a 160ezret, én amúgy sem vagyok egy nagy játék fan...:) így is jóval menőbb ez a kis gép, mint a jelenlegi 1 magos, hagyományos asztali PC-m...:D nekem tetszik ez a laptop... talán még a memóriát bővíteném benne...

egy ideig biztosan nagyon jó! mert tudod, hogy hogy van ez: mobiltelefonból, és laptopból sosem lehet a legjobbat megvenni...mert másnap már kinnt van a mégjobb...:)

2009. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát én ennél erősebbet vettem 130e-ért de te tudod sztem nézz szét jobban
2010. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!