Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy böngészős játék? (lent)

Egy böngészős játék? (lent)

Figyelt kérdés

Kb menyi (nagyon kitartó) munka kel hogy tudjak alkotni egy böngészős játékot?Na persze nekem egyenlőre anyi is elég lenne, hogy regisztráció , majd a "karakterednél" lene egy gomb, erre klikelsz és a klikek alapján lene egy ranglista.

Tudam semi értelme csak gyakorolni akarok.Szóval már programoztam alap szinten de semilyen webes programozási ismeretem nincs.


2012. aug. 11. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megy a programozás egy ilyen pár óra maximum.


Ha nem, akkor tanulni kell, így is pár nap alatt simán meg lehet ezt csinálni akár.

2012. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi , ment a zöld kéz!:)

Ez ömbizalmat adott , esetleg valami igényes MAGYAR nyelvű olvasmány a témáról?:)

2012. aug. 11. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Magyart nem sokat.

Igazából amit akarsz, ahhoz annyira nem kell sok mindent tudni.


Kezd az alapokat HTML-el és mellé kis CSS-el.

Akkor már az oldal kinézetét meg fogod tudni csinálni. Erre van egy halom tutorial.


Aztán kéne kicsit a PHP-nak is utána olvasgatni. Erről is vannak tutorialok, de tényleg az alapokkal kezdj, aztán keress egy login rendszer példát.


Sajnos ezeket leginkább angolul fogsz találni jókat.

2012. aug. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kimondottam játékprogramozásról nincsenek magyar leírások szerintem, de ha csak eredménylista kell meg regisztráció, akkor arról találhatsz magyar anyagokat


ha más nem linkel, majd linkelek egyet később

2012. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké , köszi.
2012. aug. 12. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem durván egy nyaramba került egy összetettebb böngészős játék. Bár akkor még 1 fokkal tapasztalatlanabb voltam. Ma már hamarabb meglenne. De ha egyedül készíted 1-2 hónap biztosan kell neki. Aztán a bugfixek (úgy is csak később derülnek ki a hibák) és a grafika, ami még elnyújthatja.
2012. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt az 1-2 hónapot úgy értettem, h nagyon benne vagy a témában és tudod, h mit csinálsz. Abszolút nulláról persze egy komolyabb program évekig is elnyúlhat, ha egyedül csinálod.
2012. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként hogy szeretnéd?

MySQL+PHP+AJAX vagy JAVA APPLET?

2012. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre fogalmam sincs , melyik az egyszerűbb?:)
2012. aug. 12. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Először HTML (feküdj rá a formokra is). Aztán CSS a kinézet végett. Később javascript, a dinamikus felületért. Majd PHP a játék motorért (PHP+FORM kapcsolatra ismét ráfeküdni). MySQL, hogy az adatok szerveren tárolódva legyenek. Ha mind megvan, Ajax a korszerűségért (amit jQuery akár meg is könnyíthet).
2012. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!