Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ programozás ingyen középfo...

C++ programozás ingyen középfokon?

Figyelt kérdés

Tudtok videókat mutatni c++ programozási nyelvről, olyanokat,amik már nem alapfokon vannak? mert 3 hete programozok,az alapokat a kisujjamból rázom ki,de nem találok magyar nyelvű, középszintű oktatóvideókat :/

Ha valaki tudna segíteni, előre is köszönöm neki.


2012. aug. 1. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne videót nézz, hanem leírást olvass.

Illetve erősen kétlem, hogy 3 hét után annyira nagyon megvannak az alapok.

2012. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulj előbb angolul. Jobban megtérül mint magyar oktatóvideókból tanult C++ programozás.
2012. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, már 1 éve 2tannyelvű suliban vagyok,ahol angolt tanítanak,és most leszek 2.-os,ha kijárom, felsőfoku nyelvvizsgát adnak,akkor majd szerencsét próbálok, kösz a válaszokat
2012. aug. 1. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne oktatóvideókat nézz, hanem keress dokumentációt vagy könyveket és olvasd azt. A munkahelyeden sem videók lesznek majd a fejlesztés alatt álló rendszerről, hanem szakmai dokumentációk. Szokj hozzá már most.


Egyébként meg Bjarne Stroustrup: A C++ programozási nyelv c. könyve az etalon a témában.


Amúgy az "alapok" alatt mit értesz? Hogy egy sort beolvasol és kiírod vagy mi? A C++ az egyik legösszetettebb magas szintű programozási nyelv, rengeteg mindent tud, az új szabvány (C++11) pedig még újabb extrákat ad hozzá. Szóval kicsit nagyobb alázattal állj neki, én azt javaslom.

2012. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia,nézegesd ezt [link]
2012. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a linket :D
2012. aug. 1. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:

én is nem rég kezdtem a C++ programozást. persze előtte más programozási nyelvet is tanultam, így elég gyorsan haladok.


én ajánlom ezt a 24 órás könyvet. elég jó, vannak benne példák, az órák végén kérdések, gyakorlati feladatok.

2012. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,Akkor Én Is Megpróbálom :)
2012. aug. 3. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!