Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnék egy olyan dizájn...

Szeretnék egy olyan dizájn cserélőt ami myvipnél van, megoldható?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék egy olyan myvip szerű dizájn cserélő scriptet ami megengedi usereknek belépés után hogy megváltoztathassák a dizájnt mármint a választhatók közül.

Tudnátok adni erre egy scriptet?HA jól láttam a myvipes srácok egy jqvery scriptet és egy php fájlt használnak erre a célra. Az jó lenne nekem is. A segítségeteket lőre is köszönöm



#javascript #php #Myvip #dizájn #dizájncserélő #userenként eltérő dizájn
2012. júl. 29. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak az oldal stíluslapját kell cserélgetni.

Megcsinálod a dizájnt többféle css-el, majd a scripttel ezeket lehet váltogatni és kész.

Ha a css-ek megvannak, akkor pár sor az egész.

2012. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de kel hozzá egy süti is nem?

mármint hogy megjegyezze az adott userhez melyik stilus fájl tartozik. Meg maga a cseréléshez kellene egy script. tudsz segíteni?

2012. júl. 29. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen kell süti is.


A süti tartalmát pedig akár a css belinkelésénél ellenőrzöd és másik css címet/nevet teszel be a forráskódba php-val.

Mondjuk ez is egy megoldás.

2012. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az az igazság nagyon kezdő vagyok a programozásban, úgyhogy nem hiszem hogy ezt megtudnám tenni. Eddig htmlel foglalkoztam főleg a phpnak nagyon az elején járok:S
2012. júl. 29. 19:23
 5/5 A kérdező kommentje:

nem írnád meg nekem?

am azért kéne php script hogy csak be includeoljam a többi html fájlba:D

2012. júl. 31. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!