Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van HTLM programozási oldal?

Van HTLM programozási oldal?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt szeretnék, amibe lehet HTLM forráskódokat írni, és ha mentem, mutatja, hogy ez meg az, hogy néz ki.

Mert úgy segítene ezt tanulnom, hogy látom mit alkotok.



2012. júl. 1. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Kezdetnek magyarul az alapok: [link]

Utána bővebben itt: [link]

2012. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

*A második link ez csak nem tette vágólapra :)

2012. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ez sokat fog segíteni a tanulásban., :)
2012. júl. 1. 21:29
 4/7 iostream ***** válasza:

Azért hogy a kérdésre is kapj választ: a böngésző, amivel megnyitottad a gyakorikérdések weboldalt, épp egy ilyen apparátus: megnyitsz vele egy html-t, és mutatja, hogy néz ki.

Az Opera pl olyat is tud, hogy megnyitod egy weboldal forráskódját, szerkeszted, és gombnyomásra újrarendereli neked.

2012. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező ezt tudja, csak látni akarja az egyes tagek megjelenését, funkcióját.
2012. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az előző hozzászólóval egyet értek, én is szoktam úgy, hogy jobb klick / Oldal forrásainak megjelenítése, de azért jobban szeretem látni, hogy mi, hogy van. :)
2012. júl. 2. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
A firebug kiegészítővel még szerkesztheted is az adott oldalt, amit betöltött a böngésződ... van hozzá kompatibilis verzió minden böngészőhöz.
2012. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!