Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Csak az al felhasználókat...

Csak az al felhasználókat akartam korlátozni erre az egész gépet?

Figyelt kérdés

Üdv!


Win 7 64 Bit felhasználó vagyok, és a nyáron sokan járnak ide a családból, noss mivel én a gépen dolgozom ezért nem akartam hogy az én (rendszergazda) felhasználómmal lépjenek be, ezért csináltam mégegyet, aminek a "család" nevet adtam.


Ennek a hozzáférését le akartam korlátozni, jobb katt a mappára és felhasználok hozzáférési jogának korlátozása.

Na ez könnyű, rámentem a "család" felhasználó korlátozására, és remekül le is korlátozta a mappát, csak most az a bökkenő, hogy engem (rendszergazdát) sem enged hozzáférni. Nincs jogosultságom, mondja.


Megnéztem, rendszergazdaként vagyok bejelentkezve, és minden mást tudok csinálni, csak a mappához hozzáférni nem. Pedig ott is ki van pipálva a hozzáférhetőségem, azt írja hogy korlátlan hozzáférhetőségem van. Én nem értem ezt a Windows 7 -et, de az XP alatt olyan könnyen ment.


Win7 64Bit Szervízcsomag 1.


Köszönöm a segítséget előre is!! :)


2012. jún. 30. 18:41
 1/1 A kérdező kommentje:

Üdv!


Megoldottam a problémát, ami viszont nagyon szivessen leírnék, hogy hogy csináltam, de magam sem tudom, össze vissza mindenre kattintgattam mérgemben.


Üdv! J.

2012. jún. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!