Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Betűk simítása weblapon?

Betűk simítása weblapon?

Figyelt kérdés

www.ragnarokhungary.com/mcolors


Ezt a weboldalt megrendelésre csinálom. Egy html5 sablont alakítottam át! Sajnos a munkámmal nem tudok előbbre haladni, mert a betűk a megrendelő számítógépén nem simítottak! Csak IE8 -ban! Megnéztem még sok gépen és tényleg sok helyen a betűk kockásak! A betűket css-be PT ben adtam meg és a bodyba:

font-smooth:always;

-webkit-font-smoothing: antialiased;

Ezek vannak beírva. De a betűk még így sem simítottak! Segítsetek pls!



2012. jún. 23. 14:19
 1/4 ejbenjaro ***** válasza:
Nem meggyőződésem, hogy ezt CSS-ben kell beállítani, sokkal inkább az adott felhasználó számítógépén. Már a Windows XP-n is volt olyan beállítás, amivel a képernyőn megjelenő betűtípusok simítását lehetett megadni.
2012. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vonal simítás csak Chrome böngészőbe nem megy! (bizonyos gépeken) De ugyan akkor IE és Firefox alatt működik...
2012. jún. 24. 07:40
 3/4 Drone007 ***** válasza:

Vagy a windows-on belül kell beállítani a cleartype-ot, vagy a chrome böngészőn belül kell matatni a "about:flags" oldalon: "A szoftveres renderelési lista felülírása"


Sajnos ahogy az előző író is írta, ez böngésző szoftverprobléma, nem css kérdése.

2012. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! Akkor megoldódott a probléma
2012. jún. 24. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!