Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » SOS! ATW-s adatbázisba miért...

SOS! ATW-s adatbázisba miért nem tudok adatot feltölteni?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag egy ürlap adatait szeretném tárolni a mysql-en belül egy táblába. Az adatbázisom másik tábláját már felhasználom valamihez tehát nem a kapcsolat a probléma, mert az működik. Viszont föltölteni a formnál nem postol... Mi lehet az oka? a Már feltételek nélkül is próbálom és semmi! Maga a feltöltés nem jó hiábálom!!!
2012. máj. 22. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
link or gtfo
2012. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazából mivel már száz féle verziót kipróbáltam így nincs végleges verzió. A lényeg van formon belül inmut mezőim... ehez van egy táblázatom az adatbázisomon belül. már odáig butítottam, hogy minden feltétel nélkül (tehát kiszedve hogy akkor töltse fel ha nem üres, ha nincs már létező ugyan ilyen felhasználónevű, ha a jelszo és a jelszo2 megegyezik, ha a szerződés elfogadása megtörtént, ha a captchához tartozó ellenörzőkód helyes...babla)...tehát most ott járok, hogy ,,ha a küld gombra kattintassz akkor töltse fel a mezőket"...És hubaüzi sincs. kÉSZ!!!
2012. máj. 23. 01:10
 3/6 A kérdező kommentje:
hibaüzenetet sem ír ki már, próbáltam insert in to-val próbáltam $név=$_Post['név'];..... Van valami amit külön kéne beállítani az atw-n belül? ingyenes részét használom.
2012. máj. 23. 01:14
 4/6 A kérdező kommentje:

<?php

$kapcsolat = mysql_connect ('127.0.0.1', 't0e0s0telo', '****');

mysql_select_db('strawberryshop');

echo mysql_error();

$veznev = $_POST["vnev"];

if ( isset($veznev))

{ $sql = "INSERT INTO emberek (vezeteknev)

VALUES ('" . $veznev ."')";

mysql_query( $sql ) or die ("Hiba a beszúrásnál");

};

?>

2012. máj. 23. 02:06
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nincs bekapcsolva, akkor a mysql adatbázis szolgáltatást be kellene kapcsolni
2012. máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmm és azt hogyan lehet??? Először szivok at atwvel
2012. máj. 23. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!