Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet azt meg csinálni...

Dj-tes kérdése:

Hogy lehet azt meg csinálni hogy meg nyomom az egyes billentyűt akkor azon a oldalon elő jöjjön egy popup ablak?

Figyelt kérdés

<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">

var key = new Array();

key['11'] = "11.html";

key['13'] = "";

key['15'] = "";

key['20'] = "";


function ujParancs(keyStroke) {

isNetscape=(document.layers);

eventChooser = (isNetscape) ? keyStroke.which : event.keyCode;

which = String.fromCharCode(eventChooser).toLowerCase();

for (var i in key) if (which == i) window.location = key[i];

}

document.onkeypress = ujParancs;

</script>


2012. máj. 15. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
És azt hogyan lehet megcsinálni, hogy egyetlen mondatban ennyi helyesírási hibád legyen? Nem való neked a programozás, tanulj inkább írni, olvasni!
2012. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
el kellet mennem és gyorsan le írtam és neked hogy hogy ennyi szabad időd van hogy velem foglalkozol de jó neked ha nem tetszik minek olvastad el
2012. máj. 15. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez se volt semmi:D
2012. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sikerült überelned az előzőt! Te ezekszerint mindig sietsz? :) Na menj, aztán tanulj olvasni, írni, számolni, és amikor már nem leszel analfabéta, gyere vissza, és kérdezz!
2012. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"el kellet mennem és gyorsan le írtam és neked hogy hogy ennyi szabad időd van hogy velem foglalkozol de jó neked ha nem tetszik minek olvastad el"

Ezt a google translete hozta neked össze? :-D

2012. máj. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem sietek mindig de én nem ülök a facebook-előtt mindennap mint ti nekem nincs rá időm csak egy kérdést fel tettem


ja és én dolgozok és nem élősködök a szüleimen gondolom mint ti

2012. máj. 16. 08:34
 7/7 anonim ***** válasza:
:) Ügyes vagy, hogy kitalálsz rólunk dolgokat, de ne tedd, ahhoz is buta vagy, ahogy írni sem tudsz. Képzeld, nem csak te dolgozol az országban. További jó munkát! Ha nincs időd, akkor a popup ablakokkal ne foglalkozz, helyette tanulj, és egyszer eljutsz egy erős alsótagozatos szintre.
2012. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!