Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet Android applikáci...

Hogyan lehet Android applikációkat készíteni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogyan lehet Androidra (esetleg iPhonra) applikációkat írni. Nemrégen kaptam egy androidos telefont. Nagyon megtetszett a sok letölthető program. Szeretnék én is ilyen programokat írni, de nem tudom hogyan kezdjek neki. Legtöbbször csak fizetős oldalakat találtam, ahol megtanítanának. Esetleg könyveket, videókat tudtok ajánlani?
2012. máj. 10. 14:38
 1/3 _Jessy_ ***** válasza:
Ez sajnos nem megy ilyen könnyen :) Előbb tanulj meg valamennyire programozni (C,C++ - könnyebb lesz ezután a Java), aztán jöhet az OOP, Java, ezután nekikezdhetsz programot írni droidra...
2012. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Androidra Javaba lehet alkalmazasokat kesziteni, de ha nincs programozasi tapasztalatod nem ajanlom a Javat elso nyelvnek.

iPhonra meg ObjectivC be lehet programokat irni,ami c kibovetve Smalltalk object-orientalt reszevel.

De akkor is en a c++ ajanlom kezdesnek.

2012. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit szívás az Androidos fejlesztés, van pár éves Java gyakorlatom, de azért kapkodom néha a fejem és a debuggert bújom, hogy mi a fenéért nem megy a telefonon a program....


Szóval előbb szerezz tapasztalatokat és légy szoros barátságban a java-val. Nem egy pár napos meló lesz, erre készülj fel!

2012. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!