Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudtok ajánlani egy kezdőnek...

Tudtok ajánlani egy kezdőnek programozásról szóló oktatócsomagot?

Figyelt kérdés
Szakma választás előtt állok és Én a programozó szakmát szemeltem ki magamnak. Pár alap dolgon kívül semmit nem tudok róla, de szeretnék megismerkedni vele és ha megy akkor jelentkeznék felsőoktatásra. Ha tudtok ajánljatok könyvet, programot amit letudok tölteni, ami legalább az alap írást megmutatja nekem, annak örülnék. Így lesz elképzelésem arról, hogy tetszik e vagy sem. (Magához a középszintű informatikához értek, csak lehet, hogy ezzel szeretnék foglalkozni és a programozás egy üres lyuk még nekem ezért szeretnék megismerkedni vele) Köszönöm

2012. ápr. 26. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A órás könyvet ajánlom és a code blocksot.
2012. ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24 órás könyvet na.
2012. ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismersz esetleg magyar írást? Magyar szerzővel?
2012. ápr. 26. 01:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Perszehogy:

[link]


Amúgy komolyra fordítva a szót mit szeretnél róla tudni? Hogy mit csinálunk? Vagy, hogy miként zajlik egy program megírása?

2012. ápr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dióhéjban: Nem tudok programozni de meg szeretnék tanulni. Ha nincs hozzá elég agyam, akkor már hobbi szinten is jó, hogy el tudom mondani, hogy van valami tudomásom róla. De ha a későbbiekben viszem is valamire annak csak örülnék. Egy programozó tanfolyam 300.000 ft (OKJ) előtte szeretnék megismerkedni a témával, lehetőleg magyarul!
2012. ápr. 26. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:

OKJ-s tanfolyam otletet vesd el, sok egyetemen is szanalmasan alacsony szinvonalu az oktatas. Magyar nyelven tanulas otletes is szinten elvetheted, az elejen meg lessznek nagyon jo konyvek de nagyon hamar ki fogsz futni a hasznalhato magyarnyelvu irodalombol.


En azt javaslom kezdj Pascallal.

2012. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!