Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java scriptel lehet olyan...

Java scriptel lehet olyan parancsod adni ami adott helyre klikkel DE AZ EGERET NEM VESZI KI AZ EMBER KEZÉBŐL?!

Figyelt kérdés
szóval csinál egy klikket ahova kell, de maga az egér az a helyén marad..
2012. ápr. 2. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elviszed az egeret, kattintasz, visszarakod az egeret :D Egy program számára ez a művelet bőven van olyan gyors, hogy még a Windows képfrissítés ideje alatt megtörténik (=nem veszel észre semmit).


Vagy windows api-n keresztül, akkor nem kell arrébb rakni az egeret. De hogy jscript alól megoldható-e, nem tudom.

2012. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hol kell ez neked?

Amúgy ja előző jól mondja, az egy megoldás lehet.

2012. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
felejtsd el javascripttel
2012. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 iostream ***** válasza:
Javascripttel (így, egyben) megoldható, hogy eventet generálj A BÖNGÉSZŐN BELÜL. Kívülre nem fogsz tudni.
2012. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Na jah én feltételeztem, hogy azon belül kell... :)


Nem tudom mit akarsz, de esélyes, hogy ez is elég lenne neked: [link]

2012. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

kööszi a válaszokat (:

olyan program alapját szeretném tisztázni ami a böngészőben megcsinál dolgokat, egy adott oldalon, de úgy hogy ha leteszem tálcára a lapot akkor csinálhassak közben bármi mást ..

szóval annyi a lényeg hogy a program futása mellett szabadon lehessen használni a gépet !

2012. ápr. 4. 12:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Olyan nem tudsz.


Hacsak nem a futó program memóriarészébe nem injektálsz be információt, de az eléggé magas szintű tudást igényel.


Ahhoz, hogy kattintani tudj, (egyszerűen) a Windows (vagy egyéb oprendszer) által adott felületen tudsz alkotni - tehát csak arra tudsz kattintani, amit látsz.

2012. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 iostream ***** válasza:
Butcher. Böngészőn belül akar kattintgatni, ha jól látom. Azt simán lehet.
2012. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt írta, hogy leteszi a tálcára a lapot. Úgy, amennyire tudom, nem tud böngészőn belül sem kattintgatni.


De lehet tévedek, csak nehezen képzelem el :)

2012. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 iostream ***** válasza:
Hát nem konkrétan kattintgatni kell, hanem eventeket generálni.
2012. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!