Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen telepítőprogram készítő...

Milyen telepítőprogram készítővel lehet java programokat telepíteni?

Figyelt kérdés
Az Innosetup-pal lehet? Olyannal amivel ellenőrizni lehet, hogy van-e a célgépen jre telpítve, és ha nincs letölti és telepíti.
2012. márc. 20. 21:53
 1/3 ejbenjaro ***** válasza:
Lehet trükközni az Inno Setuppal. Én például úgy csinálnám meg, hogy leszedném innen ( [link] ) a Windows Online telepítőt (ez valami max. 1 megabájt). Ezt hozzátenném a csomaghoz, amit a telepítés végén lefuttat az Inno Setuppal csinált telepítőd ( [link] ). A java telepítő ellenőrzi, hogy van e fent Java, a legfrissebb van e belőle. Illetve ha nincsen, vagy nem a legfrissebb, akkor letöltheted és telepítheted. (Gondolom kis doksi olvasgatás után az is megoldható, ezt az ideiglenes java telepítő fájlt a sikeres művelet után törölje)
2012. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Közben találtam, én is egyet: [link]
2012. márc. 31. 20:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Találtam még egyett! [link]
2012. ápr. 12. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!