Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet lefagyasztani a...

Hogyan lehet lefagyasztani a gépet?

Figyelt kérdés
milyen billentyű kombinációk vannak a gépem lefagyasztására lécci segítsetek
2009. jún. 5. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Az első Win 98-akban (még az SP1 előtt) a C:\con\con meghívása váltott ki azonnali kék halált. Az újabbakon azonban már nem működik.
2009. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
44%
rakd be a frigóba.
2009. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Én csak a Windowshoz értek, azt simán le lehet fagyasztani. Kattints az egérrel mindenhova és hamarosan le fog fagyni! Egyébként nekem sikerült a "fagyasztás" több Linux disztribúcióval is!!! (Most fognak megkövezni a számítástechnikai zsenik, mert a Linux ellen szóltam.)

Vissza kérdeznék: miért akarod lefagyasztani a gépet?

A Windows XP az eddigi legjobb op.-rendszer, amit bárki tud használni!

2009. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
helo azért mert lesz egy ojan hogy 4 órán keresztül gépezek és az lesz a feladat hogy sokszor lekell fagyasztani és jelszavakat feltörni és igy pontot kapok. amugy billetyűvel nem lehet le fagyasztani?
2009. jún. 5. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy gép nem össze van csapva és nem a gagyi alkatrészek tömkelegét tartalmazza akkor nehéz csak úgy lefagyasztani.

Windows 7-et és Vistát lehet kékhaláloztatni XP-s driverek "felerőszakolásával", de ez nem normál működés.

Saját gépemen utoljára akkor volt "csak úgy" kékhalál, amikor a memória pár éve behalt. Inkább programhiba miatt szokotak gépek lefagyni, mint mondjuk a user "hülyesége" vagy épp kényszerítése miatt.

2009. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\i8042prt\Parameters\CrashOnCtrlScroll


Set this DWORD value to 1. After a reboot, hold down the right CTRL key and hit the Scroll Lock key twice.

This generates a BSOD.


Sosem próbáltam, állítólag működik, legalábbis Win NT és 2000 esetében.

2009. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha sok ikon van az asztalon, vagy dokumantumok jelöld ki öket... majd enter Eredmény: A Gép (proci. memória) nem birja el a sok cuccot progit... és lefagy hogy ne égjen le :D
2009. jún. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
nálam elég ha ráütök a gépház tetejére rögtön lefagy :D nem működik semmi.. aztán mégegyet rácsapok "felolvad", megy tovább :D eddigi összes gépemnél bejött..
2009. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

22:06

bizony hogy problémáid lesznek :D

egyébként a linuxon nincs "lefagyás" se kékhalál, itt kernel pánik van.

2009. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!