Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ez sikerülhet nekem egyszer?

Ez sikerülhet nekem egyszer?

Figyelt kérdés

Van egy álmom már régóta olyan mintha velem született volna.

Meg szeretném csinálni a falumat részletesen pontosan olyannak amilyen majd az embereket is pont úgy ahogy azok kinéznek.

Szeretném ha azoknak is szív verésük volna lélegezzenek is volna ér rendszerük maguktól gondolkoznának stb.

A falumat akarom pont olyannak amilyen a valóságban minden legapróbb részlettel együtt.


Az álmom megvalósítható?

Ha nemcsak egyedül dolgoznék ezen mert egyedül butaság lenne.Én programozom c++ ban mást nem tudok.

Majd komárom-ot is bele csinálni majd egész magyar országot + szlovákiát is. :D Micsoda buta álmok.


2012. febr. 17. 07:53
 1/9 Macs1209 ***** válasza:
Miért ne... csak tényleg ne magad fogj hozzá :)
2012. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meg lehet csinálni...szerezz pár millió kezdőtőkét és meglesz...merthogy ez nem 5-10, hanem 50-100 emberes meló az tuti...és nem fogják ingyen vállalni...;D
2012. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem majd nyerek a lottón. :D

Mennyi idő volna ezt megalkotni 4 emberrel.

Csak egy faluról van szó ahol iszonyat részletesen van kidolgozva minden az emberek viselkedése minden.

A valóságot megalkotni egy falun belül.

Ennyire legyen részletes minden:

Legyen tűz az melegítse fel a körülötte lévő levegőt és égjek meg ha közel megyek hozzá vagy ha a tűz nem jut elég oxigénhez akkor nagyon füstölni fog,szél esetében tovább terjedhet a tűz.

stb.

:D brutális egy álom de szerintem nem volna lehetetlen mert egy falu csak és azt kéne jól kidolgozni.

És az,hogy mi hogyan viszonyul mihez azt már a programozó meg tudja írni.Igaz?

2012. febr. 17. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:

ha megtudnád valósítani nem itt kérdezgetnél.

sajnos ez csak egy álom marad.

2012. febr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát olyan 15-20 év alatt meglennétek vele 14:18 voltam
2012. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha sokat dolgozol vele, szerintem sikerülhet. Ilyen Sims jellegű valamire gondolsz? Osszátok be: 1. ember: grafika

2. ember: programozás 3. ember: grafika 4. ember: animálás


Egyébként sok szerencsét! Ha kész lesz akkor írd ki ide :))

Szerintem amugy nem rossz ötlet :)

2012. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. ember: grafika

2. ember: programozás 3. ember: grafika 4. ember: animálás


? o.0 Meghibbantál? 2 ember grafikára már pazarlás, megoldja egy is. Animálásra több, mint 1 ember kell, minimum 3-4, és még a programozásra egyet? Programozni mindegyiknek kéne az alapok mellett.


Szval ha egy ember dupla erővel programoz, a másik 3 pedig félidőben programoz félidőben mást csinál, úgy kb 20 év. Mint látod 20:51, a kérdező részletesen akarja. Tehát nem sims szerűen, hanem attól részletesebben, jobban. Ami 4 emberrel min. 20 év. Ha mondjuk 3 év alatt kész akarnak lenni, akkor olyan 70 emberrel meg tudják csinálni, és 7milla kezdőtőkével.

2012. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsomkovacs ***** válasza:
És addigra talán a hardver is meglesz, ami ezt elbírja. Ó, és kell valaki, aki nagyon ért a matematikához és a fizikához.
2012. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ott a pont. Ugyanis a méreteket, árnyékok szögét, satöbbit nem lehet sima globális változóval. Annak csomó szög alapján mérést kell adni, és azt kell behívni, és MACD segítségével következtetésre vonni. És a C++ nem a legjobb erre. Ajánlott inkább a D, AI, ASNI, G, C#, K, TCL nyelv egyvelege.
2012. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!