Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozni szeretnék tanulni...

Programozni szeretnék tanulni de nemtudom mivel kezdjek? Többi lent

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy elhatároztam programozni tanulok. A c++ meg ilyeneket nem értem. Pascal ba egésszen értem és már csak idő kérdése hogy mennyit tanuljak meg. Van értelme ennek? Ezzel lehet valamit kezdeni manapság? Jó a tudásom megalapozásnak ez?


Erről az oldalról tanulok [link] Ide. Sk/pas. Php? S=4


2012. jan. 30. 16:03
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] innen tanulok
2012. jan. 30. 16:04
 2/4 2xSü ***** válasza:
Tudás megalapozásnak jó. De ha valóban kezdeni akarsz valamit a megszerzett tudással, akkor érdemes inkább a C++ -hoz fordulni. Ha a Pascalt elég jól ismered, akkor nem fog gondot okozni. Nem sokkal bonyolultabb egy C++ -t megtanulni, mint egy Pascalt.
2012. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
el is kezdtem a c++-t de van 1 könyv amit letöltöttem: 24 óra alatt programozás ez a címe.. ott azt irja hogy: std::cout után kell írni a szöveget ha valamit a képernyőre akarok írni.vidibe meg azt látom hogy printf-el is jó. most melyiket használjam?? v
2012. jan. 31. 20:12
 4/4 anonim válasza:
ha mind 2 jó akkor amelyik jól esik. :)
2013. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!