Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A battlefield 3 milyen nyelven...

A battlefield 3 milyen nyelven íródott és milyen multimédiás könyvtárat használtak hozzá?

Figyelt kérdés

Léci nagyon szeretném tudni és az egyik haverom megvan őrülve.

Akar csinálni egy ugyan ilyet pc re és ps3 ra is lol xD.

Én mondtam neki,hogy az sok munka és nehéz,de ő akkor is tudni szeretné.

Nekik nincs net most.Ezért teszem én fel ezt a kérdést.


Mi kell ahhoz hogy a kész játék működjön ps3 ?


Teljesen mindegy milyen nyelven van írva ha ps3 tervezne valaki játékot?


2011. dec. 14. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Google?


Én szurkolok neki, hogy 100 fős fejlesztői gárda(modellezés,szerkesztés,kódolás,zene, stb) 2 éves munkáját megcsinálja :D

2011. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem de azért le írhatnátok,hogy milyen nyelvben íródott és,hogy milyen multimédiás könyvtárt használt.

KÖSZI :D

2011. dec. 14. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:

A multimédiás könyvtár kérdést nem is értem alapból.

A google meg megmonjda, hogy ps3-ra hogy kell fejleszteni.

Szintúgy pc-re is megmondja miben szoktak.

2011. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

*sigh* Még egy wannabe. Mond meg a "barátodnak", hogy ha játékot akar fejleszteni Unityvel kezdje és 2D spriteokkal, ne egy több millió dolláros enginnel (amit soha oda nem fognak neki adni) és a PS3-al (amire külön meg kell venni az SDK-t).

Ha el is kezdi a kódolást, a 3D részénél úgyis feladja, mert csak abban egyedül hatalmas munka van.

2011. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már két battlefield 3 szintű játékot megcsináltam egyedül, csak a nagy kiadók elhallgattattak és nem tárhattam a nagyvilág elé. Ugyan ez történt a vízzel hatékonyan működő motor feltalálásomnál.
2011. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!