Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nehéz ilyet csinálni?

Nehéz ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=lhsbuYkOp14&feature=related

delphi nyelven írta a progit,sao paolo-ba lakik pasas.


C++ ban megírni nehéz lenne egy ilyet?

Mondjatok valamit erről?


2011. dec. 7. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyire nézem nem, nem lenne túl nehéz. Persze minden relatív. Kb egy Mario szintű játék, pályák nélkül persze.
2011. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem azért még jöhetnek válaszok,hogy ki mit gondol erről. Ha most kedve szottyanna neki látni valaki akkor ő hogy csinálná?

Hogyan oldaná meg az ábrázolást ez az alatt azt értem amikor a képek kirajzolódnak.De tuti,hogy cikluson belül rajzolódik ki a kép mert amikor eléggé le van terhelve a számítógép akkor nem akar le állni egy pontra a beállított kép hanem tovább követi a kurzort a gomb elengedése után is,persze csak ha le van terhelve a gép.


Mondjatok még pár hasznos dolgot és véleményt.

2011. dec. 7. 21:05
 3/6 A kérdező kommentje:

Itt ennyire amatőrök vannak hogy nem bírnak írni csak egyszerű kérdésekre.

Istenem.

Itt kérdezz felelek helyett kérdezz némulok van.

2011. dec. 8. 02:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha ez ilyen egyszerű kérdés, akkor miért nem oldod meg magadtól a problémát, vagy annyira amatőr vagy hozzá?

Először azon gondolkoznék el a helyedben, hogyan is működik egy fórum. Ez nem chat, hogy egyből választ kapj.

A fórum segítőkész felhasználóit pedig sértegetni nem kifizetődő, ha még választ is szeretnél kapni a kérdésedre. Ezek után én nem is nagyon számítanék hasznos segítségekre.

Egyébként, ha programozó lennél, akkor nem is így tetted volna fel a kérdést.

De, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Nem nehéz egy ilyet leprogramozni, ha értesz is hozzá.

Hogy mondjak is valamit erről.

Gratulálok a Youtube videón látható játék programozójának. Szép munka!


Azért, hogy valami normális segítséget is adjak, itt van ez:

[link]

Nem néztem, milyen, de a Google ezt adta ki 2. helyen.

Még ezt is ajánlom átolvasni:

[link]

Azért, aki programozással szeretne foglalkozni, attól el lehet várni, hogy a Google-t tudja használni.


Ajánlom figyelmedbe, mielőtt a következő kérésed felteszed:

[link]

2011. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem túl bonyolult fizika kell mögé, és grafikus könyvtárat kell tudni használni. Úgy saccolom, hogy nekem így a BME mérnökinfó harmadévén olyan másfél-két nap munka lenne (ha csak napi 8 órával számolunk, akkor 3-4 nap).
2011. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz programozni, akkor pár nap, ha nem akkor előbb tanulj meg.


Amúgy annyira nagyon nem vészes a dolog.

2011. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!