Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudom flashben adott...

Hogyan tudom flashben adott frame-k vagy movieclip lejátszását felgyorsítani?

Figyelt kérdés

Van egy animáció, amin belül egy szakaszt gyorsítanom kéne - gondolom valami actionscipttel :) Nincs benne interaktivitás...


Köszi előre is a segítséget!


2011. nov. 4. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Adobe Flash CS 5.5-öt használok egy ideje, de ilyenről nem tudok. Vagy globálisan tudod növelni az fps-t, vagy sehogy. Esetleg azt tudod csinálni, hogy kiszedsz néhány képkockát az animációból, vagy összehúzod a motion tweent vagy.
2011. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( Nincs valami olyan, hogy egy szakaszt mondjuk movie clippé teszek és egy action-nel azt mondom neki, hogy csak minden második képkockát játssza le? Bár még jobban örülnék, ha valami precízebb módszer volna...
2011. nov. 5. 05:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én grafikai tervező vagyok, és ezért nem ismerem annyira függvényeket mint a programozó kollégák. Meg lehet oldani azzal módszerrel amit mondtál, de nem egyszerűbb simán kiszedni a keyframe-ek bizonyos részét?
2011. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is grafikus vagyok :) Végül megoldottam így tili-tolival, mert határidő volt.

De jó lenne tudni, létezik-e erre valami, mert elég sokszor felmerül ez a probléma.

Helyzet az, hogy általában van egy sok layerből, csillivilli effektből álló reklámfilm, amibe az uccsó pillanatban szeretnének mindig még valami kisregényt beszúrni, de persze férjen bele ugyanannyi időbe az egész. Én meg agyérgörcsöt kapok mire kilogikázom, melyik layerből hány framet kell lecsípnem.

2011. nov. 7. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!