Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Üdv! Ismertek a régi DOS-os...

Bors György kérdése:

Üdv! Ismertek a régi DOS-os Clippernek, FoxPlusnak olyan (nem olyasféle monstrumot, mint pl. a Visual Studio) utánérzését, ami egy 64 bites Win7-en elműxik, azaz futhatnak rajta a fenti cuccokra írt progik?

Figyelt kérdés
Eddig csak azt találtam, hogy DosBox alatt tudtam futtatni a régieket. Tegnap este óta próbálom. Működni látszik, de jól jönne azért egy-két alternatíva.
2011. aug. 26. 13:33
 1/2 szproot válasza:

Ha van forráskód, akkor újra lehet fordítani harbour-ral: [link]

Ha csak exe van, akkor marad az ilyen-olyan emulátor - nem vészes manapság amikor már egy mobilon is elmegy a dosbox.

2011. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 spectator válasza:
A DosBox nekem új. Hol van és mit lehet vele csinálni? Van egy (valószínűleg Turbo-ban írt)remek programom (exe!) ami egy notebook-on DOS alatt prímán fut, XP alatt viszont meghal vele a gép. Van tipped?
2013. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!