Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » RAM-ot Windows 7 32 bites 512...

RAM-ot Windows 7 32 bites 512 mb ramoshoz lehet venni? Hogyan működik ez vagy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
És ha benne lesz a RAM,akkor nem kell újratelepíteni a gépet?Pl ilyen sims2 vagy sims3 simán fog futni rajta?:)
2011. jún. 27. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen a memória benne.
2011. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

a RAM nagyjából független az operációs rendszertől, tehát hogy 32 bites Win7 van a gépen, itt egy felesleges infó - egyébként 512MB RAM-mal XP-t használnék, de ez másik kérdés - a férőhelyek számától függ viszont, hogy ki kell-e cserélni a RAM-ot, vagy betenni a mostani mellé az újat...

a RAM behelyezése jó esetben nem jár rendszerújratelepítéssel

a RAM ára pedig függ a méretétől, az 512MB-s 2-3000 körül van olcsóbb helyeken, az 1GB-s 5000 körül, és így tovább

2011. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

ÉLETMENTŐ volt ;-)

2011. jún. 27. 15:02
 4/7 A kérdező kommentje:

apropó: még 1 kérdésem lenne: igaz az már egy másik téma, de egy órában csak 1et lehet feltenni.Nos,az lenne,LEHET-E A windows 7 PROFESSIONALT magyarítani,nyelvet változtatni?

Mert sajnos az én laptopom szlovák. egy kukkot sem értek belőle. akk inkább angol xD .. vagy magyarítást letölteni?

2011. jún. 27. 15:06
 5/7 Pj0tr ***** válasza:
Azért nem csak a RAM mennyiségétől függ hogy fut-e a sims2 v 3. Proci, vidkari?
2011. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abba a gépbe tehetsz akármennyi ramot SIMS 3 nem fog elfutni, Sims 2 talán.
2011. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt nem tudom hogy milyen. sőt azt sem hogy hol lehetne megnézni. de a sims 2-ben szép volt a kép, jó a grafika csak kicsit akadozik. de az már a RAM.szerintem nem lehet olyan rossz a grafikus kártyája. sims 3-at is kipróbáltam. az elmegy.
2011. jún. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!