Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Olyat lehet hogy írok egy...

Olyat lehet hogy írok egy programot és az küld nekem egy értesítés hogy az alany mikor mit csinálni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Lehet.
2011. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hogy küld értesítést? Ha nem vagy sík hülye, persze.

Alany mikor mit csinálni? Hát ez meg mi a lótúrót akarna jelenteni?

2011. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Jól sejtem, hogy ez a kérdés más nyelven lett megfogalmazva és szövegfordító csinált belőle magyart?

Ha jól értem a kérdést, értesítést szeretnél kapni eseményekről, erre tökéletes a google calendar.

Bizonyos országokban még sms értesítést is tud küldeni. Nálunk egyelőre csak email-t.

google.com/calendar/

2011. jún. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

keyloggert akar szerintem...

ha igen, akkor sajnos az lehetetlen :(

2011. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak: keyloggert is lehet.

Kérdezőnek: Persze hogy lehet.

2011. jún. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utsóval egyetértek:

4. aztán nagy észlény. a keyloggerek azok csakúgy vannak, és mindig is voltak a világon, ugye?

tehát lehet keyloggert csinálni. (én nem tudok, de bármikor én is megtanulhatok ilyet csinálni.)

és egyébként ha keyloggert akarsz, és tudsz programozni, sokkal értelmesebb dolog egy saját keyloggert csinálni, mint letölteni egyet, amivel lehet, hogy épp téged is figyel valaki. egy vírusirtónak muszáj elnézned, hogy kémprogramnak találja a keyloggert, hiszen végül is az is, a kérdés csak az, hogy ki után kémkedik, és kinek a javára.


translate.google.com?

2011. dec. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A keyloggert nem saját gépre kell telepíteni, hanem a megfigye ltre.
2011. dec. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem saját gépre kell tenni, de a klienst akkor is telepíteni kell, azt meg a jó vírusirtó veszélyesnek találja. aztán bizonyítsd be, hogy nincs megfertőzve!
2011. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Melyik keyloggerhez kell kliens?
2011. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!