Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki tud konzol ablakos...

Valaki tud konzol ablakos torrent kliens-t windowsra?

Figyelt kérdés
Azért kellene,mert szeretnék csinálni egy torrent klienst,és mivel nem akarok és is tudok teljesen újat írni, gamemakerben csinálnék gui-t és .bat-okkal irányítanám...szerintetek lehetséges?
2011. jún. 24. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, inkább valami értelmesebben kéne megírni pl c nyelvekben, nem holmi hulladékban
2011. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A libTorrent nevű könyvtárra sok kliens épül.

[link]

2011. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11:11 Hulladék: nem C. Értem. Hát neked ennyi eszed is van. Ha valaki GUI-t akar írni egy konzolos programhoz, akkor hülye lenne C-vel szenvedni, szerintem. Egyszerű GUI-k összehányásához teljesen felesleges mélyre menni, tökéletesek a nagyon magasszintű programozási nyelvek, mint pl a gamemaker vagy a Python.
2011. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem azt írtam, hogy ami nem c, az hulladék, példának hoztam fel a c-t, mint ahogy az a "pl" rövidítés is szemlélteti
2011. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen énis gm-re gondoltam,csak ugye kell egy torrent,amit irányíthatok.ctorrent lett volna jó pl,de az viszont csak linuxra meg iPhone-ra van.Szóval egy kész exe kellene,amit bat-okkal tudok irányítani.
2011. jún. 24. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá!
2011. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!