Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ír nekem valaki ilyen programo...

Ír nekem valaki ilyen programot? (roulette statisztika)

Figyelt kérdés

hello a programozáshoz egyáltalán nem értek, szóval nem is kérdésem van hanem kérésem...


Ha valaki vállalkozó kedvű és segítőkész nah meg persze ért hozzá úgyis megcsinálja.


Szóval. Van egy olyan tényem, hogy a roulette az szín tiszta matek. (az élőre gondolok)


Szeretnék egy olyan programot (akár php is megfelel)

amivel folyamatosan vihetem be a számokat. 0-36ig ugye.


szóval van már csomó számom amik követik egymást, és kellő adatmennyiség után dobna mindegyik számra egy statisztikát. tehát ha azt mondom h piros 14 volt az utolsó szám akkor dob egy statot arról, hogy a piros 14 után miket dobott legtöbbször a gép.


phpvel valahogy úgy tudnám elképzelni, hogy van 37 db táblám mindegyik táblába 37 db rekord, és mindig frissíteni a dbszámokat a táblában. ha valaki segít azt megköszönném, ha nem akkor így jártam.


esetleg én vagyok az egyetlen aki ilyenbe gondolkozik vagy van erre már megírt program???


2011. jún. 18. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát talán valószínűségszámítás:

mindig megadod hogy melyik jött ki és egy idő múlva sok szám valószínűsége kijön ezután már csak feltétel vizsgával meg kell nézned hogy melyik a legnagyobb és kész.

Gyakorisággal ugyan ez.

2011. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja bocs .hogy nem írtam semmit,de ha ez az ötlet neked megfelel/tetszik akkor megpróbálom megcsinálni!! :)
2011. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a kaszinóban, olyan van a monitoron, hogy melyik számot dobálta épp akkor legtöbbet. Tehát engem az érdekel hogy bizonyos számok utána milyen számokat dobott... és abból egy gyakoriságot számolni. Szóval hogy a fekete 20ast mikor dobta azután (mondjuk 100 körből) mit tom én 14x dobott rá 35öt 6x 12-t. csak egy csomó számot felkéne vennem de azt megoldom. szóval ha ezt így megtudnád csinálni akkor eléggé boldog lennék :D
2011. jún. 19. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Aha szóval hogy egy adott szám után hányszor jön egy adott szám.ők!
2011. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igyvan. tehat ha rakattolok majd mit tom en a 28asra. akkor kiirkalja h a maradek 36 szamol melyikböl hanyat doott a gep. ha meg tudnal olyat is h kis szeriara orfira meg nagyszeriara miket dob akkor sirnek :D
2011. jún. 21. 06:20
 6/6 anonim ***** válasza:

privát üzenetben eltudnád küldeni az e-mail címedet?

és majd ott mindent leírok mert az eredeti dolog meg van

2011. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!