Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Wrml programozással lehet...

Wrml programozással lehet készíteni vmi játékot?

Figyelt kérdés
most épp sakkfigvrákat készítek. Ezeket majd lehet vhogy mozgatni? Milyen program kelhet még hozzá? Majd hogyan lehet elindítani a játékot (pl.: .exe-vel)?
2011. máj. 17. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Hallod, te a VRML-re gondolsz, ugye? Ha még le sem tudod írni a nevét, mit akarsz tőle? :D


Amúgy lehet játékot írni, keresd meg: vrml animation.

[link] Itt is van szó animálásról.


Aztán ami kell még egy játékhoz, a felhasználói input, azt is jól leírja.


Azt nem tudom, hogy compiler van-e hozzá (gyanítom nincs), tehát valószínűleg exe-t nem fogsz tudni csinálni belőle, de böngészőben fut.

2011. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaja már megszoktam h a filekat .wrl be mentem. Amúgy meg ott a bibi hogy alapból a böngészőm nem jeleníti meg (IE 6.0 használok). Alteros 3D nevű programmal szokom megnézni.
2011. máj. 17. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, hát amikor terjeszted a cuccot, adj mellé egy lejátszóplugint is. Cortonat szokás ajánlani.
2011. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
IE 6.0?!?!
2011. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a böngésző tudod Internet Explorer 6.0
2011. máj. 17. 23:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Az gáz. Tudod már a 9-en vagyunk és az IE6 2001-ben, a megjelenés időpontjában is gyengének számított.
2011. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tök mind1 mer gépen nincs netem most is telefonról írok... Na dn hogy már a témánál maradjunk nem tudja valaki h hogy kell kiszámítani a radiálist? VRML-ben
2011. máj. 18. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!