Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PhP és Mysql programozásba...

PhP és Mysql programozásba szeretnék kezdeni, a könyvek kiválasztásában kellene segítség?

Figyelt kérdés

Üdv, fentebb már említettem mit szeretnék, persze mint minden szakkönyv ezek is sajnos aranyáron kelnek el, tehát gondolom megértitek, hogy 10.000Ft felett már nem nézelődhetek. Amiket eddig kinéztem, azok a következők:


[link]


[link]


Aki tud ajánlani, esetleg ismerősi körben is bevált könyvet, ami jobb ezeknél, az kérem tegye meg, vagy fogalmazzon kritikát.


(U.I.:Ha már megy a PhP és Mysql akkor szeretnék leprogramozni egy webáruházat, amihez ezt szeretném beszerezni: [link] )


2011. máj. 1. 19:02
 1/5 Bandit87 ***** válasza:

Én nagyon ajánlom a php5 24 óra alatt c. könyvet. Nagyon jó, és némi kiegészítő olvasással rendkívül hatásos. És rengeteg helyen ingyen fent is van neten. Én meg is vettem, és nem bántam meg.


Én webprogramozó vagyok, és a webáruházhoz csak annyit fűzök, hogy nem fog az olyan könnyen menni.

Össze lehet valamit gányolni, az tény. De az millió sebből fog vérezni. Menj el egy iskolába és inkább tanuld ki.

2011. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze tudom én, hogy saját kútfőből nem fog menni, de először érettségizem, majd én is webprogramozó szeretnék lenni. Elmesélnéd a kedvemért, hogy körülbelül mennyi a lehetőség, a pénz és egyéb dolgok?
2011. máj. 1. 23:39
 3/5 Bandit87 ***** válasza:
Mindenképpen egy cégnek kell dolgozz, magánvállalkozóként nem lehet megélni. Így jól lehet keresni. Kereslet is van rá bőven.
2011. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogyan kell elmenni a webprogramozás felé? Van egyetemen szakirány? Hol tanultál?
2011. máj. 3. 06:12
 5/5 Bandit87 ***** válasza:
Én magán iskolát végeztem. De természetesen van egyetemi képzés is. Matek fontos! :D
2011. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!