Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Winapi-t hol tudok tanulni,...

Winapi-t hol tudok tanulni, magyarul?

Figyelt kérdés
C++ alapjait már elsajátítottam;
2011. ápr. 19. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, minek tanulnál magyarul? Úgyis mindenhol angolul fogsz infót találni. Egyszerűbb megtanulni angolul, és még hasznosabb is.
2011. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tanulok angolul, de még nem vagyok olyan szinten, hogy tökéletesen megértsek agy tutorialt
2011. ápr. 20. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg angolul fogod a legtöbb infót megtalálni, bár már láttam könyvesboltban apiról szóló könyvet.

Most hirtelen csak ezt találtam, de ez is egy könyv.


[link]


Esetleg keress még rá a doksi.hu vagy ebookz.hu oldalakon. (regisztrálós, ingyenes)

2011. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Muszáj megtanulnod angolul, nincs mese. Ha erről fogsz is találni valami anyagot, máshoz nem biztos. Aki informatikával foglalkozik, az nem engedheti meg magának, hogy ne tudjon angolul.
2011. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!