Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windows 7 starter? Csak...

Windows 7 starter? Csak normális válaszokat kérnék. Koszönöm.

Figyelt kérdés
Van egy netbookom és win 7 starter van rajta. És nem tud semmi extrát se háttérkép sem téma csere. Hogy tudom megváltoztatni vagy fejletteb wint rárakni. Vagy valami megoldás ujratelepités nélkül??
2011. márc. 21. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Alapból nem lehet rajta háttérképet cserélni,témát se.

Ha nem értesz hozzá,akkor a téma dolgot hagyjuk.. Van pár xy.aero téma fájl amivel lehet cserélni az alapot és más színt adni neki bizonyos patchelés után csak,hogy felismerje aztán.

Háttérképet pedig ezzel vagy van sok féle progi(nekem ez vált be,beépül mint a többi windowsba):

[link]

2011. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Újra telepítés nélkül hogy akarsz egy fejlettebb win7 rárakni?
2011. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fejlettebb wint meg úgy ha ezt letörlöd,újratelepíted az oprendszert,tudsz.

Ha nem értesz hozzá kérj valami ismerőstől segítséget vagy valami..

2011. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
A Netbook -ok hardveresen olyan harmat gyengék, hogy még a Windows 7 Starter is sok rajta. Én XP-n kívül nem raknék rá újabbat. Az legalább nincs a végletekig visszabutítva, és több olyan alkalmazás fut rajta, ami egy netbook -on jól jöhet. XP-vel még egy-két komolyabb játék futtatásában is lehet reménykedni. ;)
2011. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző linkelő vagyok: Kipróbálva, működik 100000% mintha mindig is a rendszer része lett volna. VÍRUSMENTES :D
2011. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy eddig nem reagáltam. Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 25. 08:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma már meg inkább linux.
2014. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!