Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan illeszthetek be webolda...

Hogyan illeszthetek be weboldalamra internetes játékokat?

Figyelt kérdés
Most készítek egy weboldalt, és szeretném játékokkal feldobni egy kicsit. A weboldalra be lehet majd regisztrálni, ezért úgy szeretnék játékot keresni, hogy bejelentkezés után a legjobb eredményeket egy toplistára név szerint írja ki, így lehetne az oldalon versengeni. Egyszerű játékokra gondolok, mondjuk tetrisz, flipper, ahol pontra megy a játék. DE jöhet táblajáték is, ahol egymás ellene játszhatunk, mondjuk sakk, malom stb. Bárki bármiben tud segíteni megköszönném, ha meg html kódban tudja ideadni, amit csak ki kell helyeznem, akkor az maga lenne a tökély. Neten már keresgettem, de idáig egy két gyerekes játékra bukkantam, amivel nem szívesen égetném oldalam.
2011. márc. 14. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a flash játék jöhet szóba. de ha ennyire nem megy a dolog akkor ne egy ilyen oldallal kezd el a weboldalkészítést. elég nagy falat. főleg hogy a flash játékból valahogy ki kell csikarni a végeredményt és ezt el is kell tárolnod valami adatbázisban
2011. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem annyira tényleg nem megy, de a bátyám programozó és eddig is rengeteget segített. Ha valaki meg tudja csinálni, akkor ő igen. Hol vannak ilyen "ellopható" játékok?
2011. márc. 14. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Letöltesz egy "save flash" progit (én ezt használtam "Ez Save Flash"), ami lementi a flash játékokat a gépedre, majd beágyazod a honlapodba, csak nehogy megb*szanak a jogvédők, ha valami védettet szedsz le...
2011. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, majd holnap megnézem. Nemrég leszedtem egyet és ki is fagyott a játék :S
2011. márc. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!