Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudok egy játékot egy...

Hogy tudok egy játékot egy másik Enginera átrakni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy a Half Life 1-et akarom Quake engine-ra (tudom h a HL1 engine a quakeből lett)

vagy lehet olyat hogy ha megvan az engine forráskódja, akkor azt delphivel átalakítom?


2011. febr. 19. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked sehogy. Ez nem ennyire egyszerű. A játékot az engine köré írják, így erősen függ tőle. Ráadásul az engine forráskódja valószínűleg C++, azt Delphivel nem fogod tudni átalakítani, te meg főleg nem.
2011. febr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne érts félre, én már dolgoztam C-vel is, csak Delphiben jártasabb vagyok.
2011. febr. 20. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Ha értenél a programozáshoz, akkor nem tennél fel ilyen kérdést. Az, hogy már dolgoztál C-ben és, hogy jártasabb vagy a Delphiben, nem jelenti azt, hogy tudsz programozni.

2011. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sehogy? biztos vagy benne ? :) Utánanéztem és láttam hogy a "Mesterlövész" játékot is egy másik Enginera tette egy programozó. tehát ennyit a hasznos válaszról
2011. febr. 20. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy lehetetlen a dolog. De neked nem fog menni. De próbálkozhatsz. Meg kell nézni a két engine felületét (értsd: milyen szolgáltatásokat nyújt a használója számára), és ha eléggé hasonlítanak, akkor sem fogod tudni megcsinálni, de egy félig működő program készítéséből is sokat tanulhatsz :)
2011. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(C && Delphi) != (Half Life on Quake engine && atombrutáljó programoz vagyok) :)
2011. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked sehogy mert ha értenél hozzá nem kérdeznéd itt. Javaslom hogy először kezd el tanulmányozni ezeket engineket meg egyébként is a játék engineket ez nem egészen ugy müködik, hogy megnyomod a convert it to quake engine gombot és boldogság van.
2011. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem ha végigolvasod a válaszom mégegyszer és lenne eszed akkor kiderült volna hogy én nem vagyok hülye ember, "convert into quake" ezt maximum magadnak írhattad mivel tudom hogy kell játék enginet csinálni, decsak egy részét, szóval ha nemtudod értelmezi vagy neaggy isten elolvasni sem akkor inkább maradj csöndben.
2011. febr. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!