Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet egy olyan oldalt...

Hogyan lehet egy olyan oldalt átalakítani, ami hamachihoz kapcsolódik de nem akarom hogy kapcsolódjon? (Klánháborós szerver)

Figyelt kérdés

A kérdésben benne van a kérdés x.x

Tehát az a kérdésem, hogy van egy klánháborús oldal ami kapcsolódik hamachihoz tehát 5.... , és én ezt felakarom nyomni internetre úgy hogy az mindig menjen!Van nagyon jó szolgáltatóm úgyhogy benne vagyok mindenben.(Lehet hogy rosszul gondolom)


2011. febr. 12. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

"kapcsolódik de nem akarom hogy kapcsolódjon"


akkor ne használj semmit, és akkor nem lesz kapcsolat.

amúgy ez a kérdés ebben a formában nem értelmes

2011. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ha meg nem kapcsolódok hamachival rá akkor meg nem működik!
2011. febr. 12. 14:10
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor bővebben van a Klánháború és én szeretnék egy ilyen privát szervert készíteni! Csakhogy azt szeretném ha állandóan menne és nem kéne az én gépemnek mennie ahhoz

Van egy ilyen beállítás hogy localhost ott én beállítottam hogy interneten a MySQL- hoz kapcsolódjon tehát elvileg minden kész de mégis kiírja ezt:"This PHP script has been encoded with eAccelerator, to run it you must install eAccelerator or eLoader" valaki tudna erre egy jó megoldást letöltöttem az eLoadert és az eAcceleratort de hova rakjam mit állítsak be hogy jól menjen????

2011. febr. 12. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!