Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol találok olyan anyagokat,...

Hol találok olyan anyagokat, könyveket, leírásokat, melyek nagyjából megtanítanak a helyes objektumközpontú gondolkodásra?

Figyelt kérdés
Már most is kapizsgálom, de összetettebb rendszereknél elakadok. Például (bár van rá ötletem) hogyan tudnék egy nagyszabású programot úgy megírni, hogy először csak és csak a programozás részével foglalkoznám, és csak utána a GUI megtervezésével? Hogyan tudom kiépíteni a kapcsolatot az előre megírt programkód és a GUI között? Mi minek a feladata? Csak hogy egy példával éljek: program beállításaiban be lehet állítani, hogy egy bizonyos ablak megjelenjen vagy ne jelenjen (most mindegy, hogy mi ez). Ezt most a deisgnernek (aki készíti a GUI-t) kell lekódolnia, hogy megjelenjen, ha be van állítva? Szóval ilyesmiken gondolkodom el. És jól jönne egy komplett könyv, vagy bármi, ami megtanít helyesen tervezni és gondolkodni, hogy az ilyeneken ne akadjak fenn :) Előre is köszi!
2011. jan. 2. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt: [link]
2011. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 JulesM111 ***** válasza:

Szia!


Szerintem szaladdj végig pár msdn oktató videón az www.msdn.com-on. (angol nyelv ismerete ajánlott).

Itt látni fogsz egy két apróbb példát arra, hogyan is indul el egy project, hogyan épül fel egy ablak, menü, dialógusok, és egyéb elhelyezett control, hogyan csatolódnak az osztályok.

2011. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!