Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki segítene megtanulnom...

Valaki segítene megtanulnom pár dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


13 éves fiú vagyok, de ez titeket ne riasszon vissza, mert az értelmesebbek közül való vagyok…

Olvasgattam már ebben a témakörben (programozás) és sokan írták, hogy „Helyesen írj!”.

Azóta figyelek erre és megpróbálom ezt a szöveget is jól megírni

Térjünk a lényegre!

Kb. fél éve NAGYON elkezdett érdekelni az informatika, és szeretnék ezzel komolyabban megismerkedni…

Ha valakinek lenne ideje és türelme egy kicsit terelgetni, azt nagyon meg köszönném.

Így utólag bocsánatot kérek azoktól, akiket letegeztem és nem lett volna szabad…

Ha valaki segítene, azt megköszönném, és az e-mail címem majd akkor megadom neki.


2010. nov. 14. 19:49
 1/9 zsomkovacs ***** válasza:
Szívesen segítek. A programozás melyik része érdekelne? Internetre, felhasználóknak, vagy főként a rendszerközelibb része?
2010. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írtam emailt!
2010. nov. 14. 20:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is segítek, ha gondolod. Informatikus vagyok, többnyire programozással foglalkozom.


Fémmegmunkálásban, többnyire fémforgácsolásban, szikraforgácsolásban, marásban is tudok segíteni, ha esetleg az is érdekelne... :)

2010. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
utolsó ha gondolod nekem is segíthetnél : )
2010. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó! köszönöm a szándékot, de már az elötted lévö segít:)
2010. nov. 16. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:
11-14 22:45 vagyok, akinek kell valamiben segítség, írjon bátran :)
2010. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
annyira jo latni az ilyen embereket:)
2010. nov. 17. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak pontosabb elképzeléseid?Informatikát írtad, gondolom elsősorban a programozásra gondolsz ezalatt.1-2 év múlva leszel gimis, mindenképp jó suliba menjél, ha programozni akarsz akkor informatika szakra!Angolból mennyire vagy jó?Pl angolul könyvet tudsz olvasni?Ja igen, tanulj angolt, anélkül halott vagy.. :) Amúgy hajrá!
2010. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már gimis vagyok, mert hatosztályosba járok:) És informatika tagozatos vagyok ott:)

Sajnos a német az elsö nyelvem , de angolul megértem az egyszerübb mesekönyveket:) Neked is köszönöm a tanácsaidat!

2010. nov. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!