Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem menti el a szerver...

Miért nem menti el a szerver a PHP kód által a HTML form elemek értékét a nethely ingyenes szerveren?

Figyelt kérdés

Ingyen használok 256Mb-os részt a nethelyen. Beállítottam domain nevet meg pár filet fel is töltöttem oda. Egy szimpla chat programot írtam már A.I. segítségével (mert nekem a PHP idegen) és működik de nem azon is van egy olyan hiba, hogy ha frissítem az oldalt üzi küldés után, akkor megint elküldi. Vissza a mai gondhoz.


HTML:

<form action="heartrate.php" method="post">

<input type="text" id="savearea7" value="Ha ezt látod, az oldal nem működik" disabled>

<input id="savingbtn" type="submit" value="Submit">

</form>


JS:

saving: function() {

$('#savingbtn').addEventListener('click', () => {

let outer = $('tTABLE')[0].outerHTML;

$('#savearea').value = outer;

locS('set', 'heartpulse', outer);

});

},

Röviden JS által töltöm meg a form>input-ot.


PHP:

<?php

function saving() {

//phpinfo();

$string = $_POST['savearea'];

$file = fopen('heartdata.txt', 'w');

fwrite($file, 'test_File');

if (strlen($string) > 1) {

echo "The string has more than one character.";

} else {

echo "The string has one character or is empty.";

}

fwrite($file, $string);

fclose($file);

}

saving();

?>


Az bosszantó egyedül, hogy korábban működött, mentett párszor, aztán megadta magát. Illetve az AJAX-ot kerülöm mert a php-val ellenben elég hosszúnak tűnik.


Csatolok bint is, ne érje szó a ház elejét:

W3: [link]

CodePen: [link]


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!



jún. 7. 05:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Debug mit ír?
jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a bongeszo fejlesztoi eszkoze semmit. de a php altal ellenorzott elem uresnek minosul, ezt adja vissza. pedig az lehetetlen mert ugyanabbol a mezobol mentek local storage-be. szoval ezert nem ertem mi a baja.
jún. 7. 09:43
 3/6 A kérdező kommentje:
illetve ha nem irtam volna, szerintem az is hiba, hogy submit gomb menyomasakor atdob a php filera. ami lefut mert egy sima kezzel beirt stringet elment. de az elem tattalmat sajnos nem.
jún. 7. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:

$_POST['savearea']; -ra hivatkozol, de nincs ilyen nevű input.

[link]


A name tag alapján éred el a tartalmát php-ban.

jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

koszonom!

sajnos igy sem mukodik sajnos. a phpban nincs olyan mint js-ben? pl savearea.value csak siman a name es kesz? eleri az erteket?

jún. 9. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem mit akar csinálni ez a kód szemantikailag...?
jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!