Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ez a szint már junior?

Ez a szint már junior?

2023. jan. 15. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Hol?
2023. jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Maga a feladat elég sekélyes, de az látszik a videóból, hogy az illető nem tegnap kezdte, nem is junior, hanem inkább egy magabiztos senior.
2023. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem.


Ez kb a móricka szint.

2023. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Igen, de nyílván nem akkor, ha lemásolsz egy videót és bemagolod, hogy hogyan kell megcsinálni. Ha bármikor ilyesmit össze tudsz tenni magadtól + stack overflow és közben köveded amennyire lehet a kódolási elveket akkor junior szint. De mert tudsz egy ilyet csinálni az nem jelent semmit.

Meg az is kellene egy junior szinthez, hogy tudj programozni, magyarám a kódolós feladatokon ne vérezz el és ha tudsz ilyeneket csinálni mint ami a videóban van, az nem garancia erre:D

2023. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok a szakmában, de aki igen, az kérem homályosítson már fel, hogy aki "junior fejlesztő", annak az a dolga hogy egész nap login/register formokat ír???


(3. válaszoló voltam)

2023. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen ilyen,és ehhez hasonló szint már eléggé jól megy 2. éves bsc mérnöki infós vagyok.. :/ de nem tudom behatárolni magam,hogy ez már junior szint vagy sem
2023. jan. 15. 20:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvesznek ezzel a tudassal junior fejlesztonek, akkor annal a cegnel junior szint. Nyilvan ez teljesen eltero lehet cegenkent, egy falusi kkv-nal pl. nem ugyanaz a junior szint, mint egy Nvidia-nal.
2023. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

#7

Pontosan! Ez az eddigi legjobb válasz. A junior itthon egy nagyon kezdő szint amit a cég válogat. Wise-nál pl nagyon nehéz teszt van rá és több körös interjú (elvéreztem csúnyán még annó:D), de egy vidéki kkv-nál ilyen kb tudj egyetemi viszonylatban ötös szinten használni egy nyelvet és kész. Aztán mikor már munkád lesz senkit nem érdekel, hogy hol, a lényeg, hogy fejlődsz lasabban vagy gyorsabban cég függvényében és ezt szépen írhatod majd a CV-be is.


Szerintem jelentkezz a mostani tudásoddal ide-oda, aztán látod mik az elvárások. Amúgy ha nagyon nagy mázlid van és van normális projected githubon, akkor még teszt nélkül is felvehetnek, ha nagyon kell nekik valaki, meg ugye úgy is elején próbaidős vagy szóval nem akkora kockázat ez. Egyik haverom így jutott be egy nem olyan nagy magyar céghez és utána igaz, hogy nem olyan sokért dolgozott (bruttó 400), meg minden sz*rt a nyakába zúdítottak, de szakmailag hihetetlen gyorsan fejlődött.

2023. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8 Kb milyen bonyolultságú a normális project githubon? Tudom lehet hosszítani rengeteg ugyanolyan elem kopizgatásával és akkor hosszabb és annyi, de kb amiből látszik a tudás.
2023. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8-as Wise-nak kifejezetten könnyű az interjú folyamata.
2023. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!