Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy képet rejtettem el egy...

Egy képet rejtettem el egy bat fileban. Hogy lehet utólag megnyitni?

Figyelt kérdés

Nos, arról lenne szó,hogy láttam 1 videót youtube-on,hogy hogyan lehet egy képbe fájlokat rejteni és azt szeretném kérdezni,hogy hogyan lehetne megnyitni úgy, hogy a bat file-ban maradjon...Pontosan arról lenne szó,hogy a bat file-ban egy parancsra bejönne a kép

A videó: http://www.youtube.com/results?search_query=How+to+hide+a+fi..


2010. szept. 26. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:

a linkelt videókban szó sem volt bat fájlokról (nem néztem meg mind) csak arról, hogy képbe egy rart...

nemértem a kérdésed, hogy mit akarsz elérni? és hogy raktad a képet a bat-ba.

2010. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom hozzáfűzte, bár a videót én sem néztem meg, csak simán nem vagyok síkhülye a dolgokhoz, tudom mik a fájlok meg ilyesmi.
2010. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Láttam,hogy rakta össze a rar-t a képpel és én egy képet raktam össze egy bat-al...Olyan lenne,h amikor bejön a bat file és beírsz egy parancsot akkor beadja a képet...
2010. szept. 26. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Hova jön be a bat file?
2010. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha tudnád mi az a bat fájl nem kérdeznél ilyen hülseséget.

Egy egyszerű szöveg fájl, ami a vindóz parancsértelmezője végre tud hajtani. Ha más tartalom is van benne, amit nem lehet végrehajtani egyszerűen nem fog lefutni a fájlod.

2010. szept. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát még tényleg nem értek nagyon hozzá,de próbálkozok :D Köszönöm a válaszokat
2010. szept. 26. 13:37
 7/10 anonim ***** válasza:
a legegyszerúbben bmp-be tudsz fájlokat rejteni, elkezdeni probálgatni főleg jó. ahhoz még tömörítő sem fontos.
2010. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem néztem meg a videót, dea search query alapján ez a képben rejt el egy filet, nem fordítva. Ezt szteganográfiának hívják. Bat fileban nehéz elrejteni egy képet, mert ha valaki megnyitja egy text editorban láthatja, hogy sok "hülyeség" van benne, meg a mérete is gyanúsan nagy lesz. Míg fordítva fel sem tünne, hogy valami el van rejtve a képben.
2010. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,de azt szeretném tudni,hogy akkor a képet hogy lehetne megnyitni úgy,h a bat file jöjjön be?
2010. szept. 26. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:
elöbb visszakell állítani az eredeti fájlt a képből. utána tudod megnyitni.
2010. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!