Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem működik a Maven?

Miért nem működik a Maven?

Figyelt kérdés

A hivatalos weboldalon lévő útmutatót követtem: [link]

Sikerült hozzáadnom a PATH változóhoz a bin mappát, utána viszont hiába futtatom a mvn -v parancsot, azt írja nem találja a parancsot.

Manjaro Linux, JDK 18 van telepítve AUR-ból. (Próbáltam a pamac-ből az official Maven package-et is, az se működik)



2022. márc. 27. 19:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosítok: csak ideiglenesen adja hozzá a bin mappát, ha új terminált nyitok, és úgy iratom ki a PATH-et, már nincs benne.
2022. márc. 27. 19:48
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudom úgy hozzáadni a változó értékéhez a mappát, hogy meg is maradjon?
2022. márc. 27. 19:49
 3/6 anonim válasza:

[link]


Csinald ezt vegig, mukodni fog

2022. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

most nem akarok kis g*ci lenni de a manjaronak/archnak akkora communityje és olyan jó wikije van, kb 10 másodperc megtalálni a választ


mindenkinek egyszerűbb lenne ha először a Googlet használnád

2022. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

#3: Most komolyan egy "how to install maven in windows" leírást linkelsz be, amikor linuxról van szó?


Amúgy az is gáz, hogy 2022-ben kézzel kell ezeket beállítani és a telepítő nem képes megcsinálni magától.

2022. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5-os: [link]

tessék, linux-os akkor :)

de a kérdező ha egy ilyet nem bír kikeresni akkor már ott bajok vannak..

3-as voltam

2022. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!