Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Suliban vagyok és természetese...

Suliban vagyok és természetesen nem enged a gép telepiteni játékot. Hogyan lehetne kijátszani?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 08:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vagy belépsz a gépre rendszergazdai fiókkal.


Fogsz egy hiren's Boot CD-t azt letöltöd ráteszed egy CD-re vagy egy pendrive-ra és arról bootolsz be. Elindítod az offline Windows password changer progit ( vmi hasonló neve van), ezzel ki tudod ütni a gépen lévő rendszergazdai fiók jelszavát. Majd Windows indít hálózatba nem lépsz be, a gépre lépsz mint rendszergazda üres jelszóval. Ezután már tudsz telepíteni. Ha még ügyesebb vagy akkor a telepített programok listájából is ki tudod majd szedni(de mivel nincs gyereknap ezt nem árulom el hogy kell, keresd meg magad) de ha ez nem megy akkor letörlöd az uninstall.exe-t a játék könyvtárából.


Ha pedig nem akarod megkönnyíteni a rendszergazda dolgát akkor a C:\windows mappába telepítesz. Ezt meg ne merd csinálni ott ahol én vagyok a rendszergazda mert baj lesz. :) Ja és asztalról parancsikonokat le kell törölni meg a start menübe rakott árulkodó dolgokat is. A játék exe-jét is átnevezheted így csak te tudod milyen néven indul. Anno mi így rejtettünk el mindig játékot a sulis gépeken a hiren's CD már akkor is nagyon nagy dolog volt. Pláne a jelszó törlő progi.

2010. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszi,nekem is nagy segítség ez :)
2010. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Jó helyen a bios-ban le van tiltva a cd-ről ill. usb-ről boot-olás és a bios is jelszavas, just in case :)

De a hiren tényleg mindent visz. Én melóhelyen lőttem át vele a gépet, mert nálunk is balf@sz a rendszergazda, odaült vmi mondvacsinált indokkal, ki is vett a rendszergizda csoportból, mondta hogy meg ne lássa mégegyszer, 1 perc alatt visszalőttem.

Arra figyelj, hogy vannak olyan progik is, amik a gépekre telepitett progik listáját összesitik, főleg licenszek miatt használják, de igy is kibukhat a dolog!

2010. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!