Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet egy weboldalt...

Hogyan lehet egy weboldalt letölteni PHP segítségével?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mintha a letöltendő oldalon nyomnék egy jobb klikket és Oldal mentésére kattintanák.

2021. júl. 24. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

$file = file_get_contents(' [link]


[link]



Ha kellenek képek, videók, css, js meg minden egyéb cucc, akkor a letöltött HTML-t valahogy értelmezned kell és a linkjein végigmenni - letölteni a hivatkozásait.

2021. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ezt a módszert ismerem, de sajnos nem húzza át a nekem szükséges adatokat. [link] erről az oldalról lenne szó, de a számokat, mérkőzés adatokat nem jeleníti meg. (Oldal forrásának megtekintésénel sem).
2021. júl. 24. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

használd az apijukat, aztán dolgozd fel a kapott json-t

nem találtam gyors kereséssel, hogy lenne hozzá dokumentáció, szóval magadnak kell kitalálni (a böngésző network füle segít ebben), hogy milyen paraméterekkel és útvonalon kapod meg pontosan csak azt amit szeretnél


[link]

2021. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem kapod meg mert AJAX-al érkeznek, oldalbetöltés után javascript kérdezi le az adatokat.


Pár kép, hogy kell használni a network fület ilyenek kiderítésére, mint amit #3 említett:

F12 -> [link]

2021. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok adni egy linket, ahol van erről az API dologról egy leírás? Nekem nagyon nem világos még, hogy ez hogyan is működik. Ellitve nekem a Hálózat fül alatt sem úgy jelenik meg semmi, mint neked
2021. júl. 24. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!