Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Firefox elválasztó eltávolítása?

Firefox elválasztó eltávolítása?

Figyelt kérdés
A mentett oldalak közé véletlen rányomtam, hogy Elválasztó hozzáadása. Viszont msot sehogy sem tudom eltűntetni, ott a szürke csík. Miként elhet ezt az elválasztót eltűntetni?

2021. jún. 27. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobb klikk az eszköztáron --> Eszköztár testreszabása --> Az Eszköztárról lehuzigálod a felesleges elemeket


Bővebben:

[link]

2021. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem itt, hanem ahova az oldalakat ki tudom menteni, az eszköztár alatti rész. Ott ha jobb klikket nyomok van egy olyan hogy Elválasztó hozzáadás. Erre nyomtam rá véletlen, ez hozott létre egy szürke elválasztó vonalat két mentett oldal közé, ezt nem tudom eltüntetni.
2021. jún. 27. 23:08
 3/6 CspCsj ***** válasza:
100%
Ezen az elválasztóvonalon jobbegérgpomb > Törlés
2021. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhh köszi. Először ez se ment, de aztán kiderült, hogy nagyon nagyon ki kell centizni, hogy pont eltaláljam a vonalat. :)
2021. jún. 27. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az pedig a Könyvjelző eszköztár.

Jobb klikk a Könyvjelző eszköztáron --> a megjelenő helyi menüből Könyvjelzők kezelése menüpont --> bal oldalon Könyvjelző eszköztárra katt --> jobb oldalon kiválasztod az elválasztót --> Vagy jobb klikk és a helyi menüből Törlés menüpont, vagy DEL billentyű

2021. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült közben így rákattintva, csak nagyon potnosan keleltt tényleg, hogy előhozza a Törlést is :)
2021. jún. 27. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!