Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan program amit ha...

Van olyan program amit ha letöltesz véglegesíthetsz bármilyen próbaverziós programot?

Figyelt kérdés
Halottam egy olyan programról, amit ha letöltesz véglegesíthetsz bármilyen próbaverziós programot. Csak szeretném tudni van-e ilyen? Én csak halottam, nem tom létezik-e.
2008. nov. 29. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem létezik. Ez olyan, mintha egy olyan kulcsot akarnál, ami minden zárat kinyit a világon.
2008. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a cracklock nevezetű programról hallhattál, ami néhány esetben valóban segít a trial verziós programoknál oly módon: hogy megállítja a belső visszaszámlálót.


Ám olyan csodaprogram tudtommal még nem létezik, ami minden progihoz jó lenne. Majd egy orosz programozó megcsinálja.

2008. nov. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Van egy program,amivel a trial számlálót lehet megfordítani.agyarul nem visszafele,hanem előrefele számol:)


Egyre több napod lesz:)

2008. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "lejárós" progikat telepítsd a Sandboxie nevű csodában. Ez egy virtuális környezetet hoz létre, de nem igényel extrém hardvert, és amikor lejár az időd, egyszerűen csak törlöd a mappát a Sandboxie-ból, nem kell uninstallálni. Előtte érdemes az állásokat kimásolni, hogy az újbóli telepítés ne a nulláról induljon.

Innen letöltheted (ingyenes): [link]


Ha pedig azt hallod egy "segéd"-programról, hogy mindent tör, az csakis egyet jelenthet: egy rakás trójait! Kerüld el! :)

2008. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindent!!!!! :D
2008. dec. 7. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Webhacker mindenkilapja.hu
2008. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Gondolom DEMO játékra gondolsz.Arra itt van ez: Reflexive_time_crack
2009. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!