Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell sims2-t crackelni?...

Hogyan kell sims2-t crackelni? Mert ezt irja ki www.kepfeltoltes.hu/100727/1267225378n_vtelen_www.kepfeltolt es.hu_. Jpg

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 21:10
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Úgy, hogy a Program Flies/játék mappában lévő eredeti fájlokat felülírod a crack -elt fájlokkal.

A gamecopyworld.com -ról gyakorlatilag minden játékhoz le lehet tölteni a crack -et:

[link]


Amúgy a link, amit mutatni akartál nem működik...

2010. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és innen hogy kell letölteni?
2010. júl. 27. 23:31
 3/6 A kérdező kommentje:
am>> [link]
2010. júl. 27. 23:37
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Game Fixes:

The Sims 2 v1.0 [MULTI] No-DVD/Fixed EXE


Ez kell, ha magyar változatod van. A floppy lemez ikonra kell kattintani a neve mellett a letöltéshez.

2010. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem magyar változatom van.
2010. júl. 28. 13:06
 6/6 A kérdező kommentje:

megvan,beinstaláltam meg minden. el is indul,csak nem lehet vele építeni. nemtudom hogy miért. berendezni leehet. az építésvnél akármire kattintok,nem reagál.miért lehet?


am sims kódot netről copyztam, de régebben,amikor más kóddal probálkoztam akk minden ment rajta.

vagy lehet hogy be kellene állitani valami simsbe?

nemtommitévőlegyek.....://///

2010. júl. 28. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!