Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet új felhasználót...

Hogyan lehet új felhasználót csinálni?

Figyelt kérdés
Regeztem magam MSN-re, de nem birtam belépni, töröltem a progit a gépről..és most megint felraktam(egy újabb verziót), de a régi mail cimem dobja ki! kérlek segitsetek, max holnap estig meg kellene lennie:)
2008. nov. 13. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg menj fel a www.hotmail.com-ra és regisztrálj egy új e-mail címet...vagy esetleg a windowslive.com-ra...nálam ez a kettő jött be! sok sikert!
2008. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bejelentkezési képernyőn van egy olyan, hogy új Live ID létrehozása... és ott
2008. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azzal,hogy újratelepítetted a progit,azzal nem csináltál semmit,mert az csak egy kliens.Ugyanolyan dolog mint pl egy böngésző,csak máshova csatlakozik.Valahol elmentette a gépen az emilcímed(msn címed),és amikor letörölted,az fennmaradt,azért emlékszik rá.Ettől még beléphetsz másmilyen felhasználóként is.


Itt tudsz új accountot(felhasználót) csinálni:


[link]


Használhatod,akár a korábbi,meglevő freemailes,citromailes,gmailes... stb emilcimed is.Ekkor ugyanaz lesz az emilcimed és az msn cimed.Ha valaki levelet(nem azonnali üzenetet) küld neked az msnen keresztül,akkor az is a korábbi postafiokodban köt ki. Minden le van ott irva,hogy kell csinálni,kövesd az utasitásokat.

2008. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!