Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a windows 10 korlátlanul...

Ez a windows 10 korlátlanul újraaktiválható ha áttelepítem másik gépre, nem csak egyszer mint az oem verzió?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 3. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A termék alatti hozzászólásokból idézek:

blackcatbc kérdése

E-mailben rákérdeztem én is, válasz:

"Igen ez már dobozos változat."


tehát igen, ez feltételezhetően a kiskereskedelmi/dobozos/retail/1 felhasználóhoz köthető változat a KW9-00243 termékazonosítóval.

2019. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, 42 ezerért akarsz Windows 10-et venni? Én 4 ezerért vettem, legálisan. Ha érdekel, leírom, hogy hogyan.
2019. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Nem kell fáradnod, leírom én.

Van olyan lehetőség, hogy egy hardverhez kötött OEM licencet "leválasztnak" vagy egy használaton kívüli retail licencet újra eladnak - viszont ez csak az Európai Unióban megengedett ( [link] ), és ennek is meg van a legális módja - COA-matrica, vagy ha az eredeti csomag is tartalmazza: telepítő média/kézikönyv, stb... ( [link] )



Ilyen újrahasznosított szoftverlicenceket (akár COA-matrica nélkül, "szűrkén") lehet kapni a Hardveraprón:

[link]

vagy az eBayen:

[link]

2019. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!