Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gitár hang felvétele (? )

Gitár hang felvétele (? )

Figyelt kérdés
melyik programokkal lehet azt megvalósítani, hogy fel tudjam venni a gitárom hangját, és utána tudjam effektezni is? A felvevő programnak a JetAudiórót szokták emlegetni, de az effektezőre nem nagyon szoktam találni. Ha lehet ne legyen magyas ára (5000ft körül), legyen kínálata za effektek között, és ne legyen nagyon mű hangzása. Ha mindez meg lenne akkor meglenne az hogy mindegyik hangsávot külön felveszem, és Sony Vegasban összevágom őket, alárakok egy alapot stb..

2019. márc. 30. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Ha már tudsz gitározni, akkor illene tudni ezeknek a dolgoknak a menetét.
2019. márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ingyen jó lesz?

[link]

2019. márc. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Audacity
2019. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dongaben ***** válasza:
Az Audacity programját tudom ajánlani. Ingyenes, de jobb, mint pár "profi" program. Érdemes kipróbálni.
2019. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a segítséget! És az 1-esnek: Abból hogy valaki tud hangszeren játszani (akár csak egy alapabb szinten, főleg hoyg a kérdésből az sem derült ki, hogy én milyen szinten tudok játszni) az hogy következik, hogy ért akár csak minimális szinten is a stúdiószoftverekhez?
2019. márc. 30. 11:06
 6/8 anonim válasza:
Az #1-es válaszoló(?) ne játsza az agyát, hogy ezt-meg azt tudni kéne már. Biztos van olyan is, amit meg ő nem tud még. Többek között levetkőzni az arroganciát.
2019. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van e hozzá eszközöd, ha akusztikus gitár, akkor kell hozzá mikrofon, esetleg USB-s kondenzátoros, abban van egy kis hangkártyaszerűség, ami adja a fantomtápot is, de nem túl jó ezek a beépített kis vackok, ezért kellhet hozzá egy audió interfész, vagyis egy külső hangkártya nem usb-s mikrofonnal.

Elektromos gitárhoz feltétlenül kell, azt nem ajánlatos mikrofonnal felvenni, de persze azt is lehet.

Szóval hangkártya, meg mikrofon, val interfész, bármelyik olcsó Behringer már jó lehet neked.

Az árához képest nem rosszak ezek, de persze csodát ne várj tőlük.

[link]

Az Audacity jó program, de van egy csomó ingyenes DAW szoftware, így keresd, free Daw.

2019. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nuendo, Cubase, Pro Tools-t, Sonar, sok más
2020. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!