Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win telepítés? Próbáltam...

Win telepítés? Próbáltam telepíteni a win 10 et de mikor el indul a telepítő kis idő múlva resetel a pc win 7 nél peddig el indul a telepítő és meg ál egyedül az XP-t tudom telepíteni mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 19:39
1 2
 1/11 DjImipapa ***** válasza:
100%
Nem értesz hozzá... így, ennyi adattal amit megadtál, így meg más sem.:)
2019. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ ,mire vagy kíváncsi amúgy azért ennyit írtam csak mert ennyit enged sz oldal .
2019. márc. 7. 19:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kifejteni kilehet, a kérdés alatt.


Biosból indítottad a telepítést?? Miről??


Be raktál egy telepítő lemezt bekapcsolt win7 nél és úgy kezdted el??


Meddig jutottál el a telepítésnél??


Mit ír ki??

2019. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, ott a leírás mező, ahova szépen leírhattad volna, hogy pontosan milyen géped van.
2019. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi nem szoktam ide írni így nem igen tudom hogy működik az oldal. Igen be teszem a meg hajtóba a cd-t át állítom a boot sorrendet újra indul majd el indul a telepítő a win 10 be adja a lógóját és restartol a gép a win hét peddig adig hogy ki írja hogy windows starting de nem megy tovább ilyenkor nem kapcsol ki próbáltam több lemezel és pendrival is a win 10 programjával is meg a rufusal is de mindig ez a hiba van a win xp peddig hiba nélkül települ .Alap lap asusP5B
2019. márc. 7. 20:02
 6/11 anonim ***** válasza:

64 bites rendszerrel vagy 32 essel próbálkozol??

(A 32 néha úgy van hogy x86)

2019. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
64 el bírja a gép korábban is ez volt rajat ezért nem is értem mi lehet a gond csak volt egy hdd csere ami sata raid ra van kötve mert más különben nem látja a gép egy terás de az sem lehet gond mert meg próbáltam másik vinyoval is
2019. márc. 7. 20:45
 8/11 Alex Fly ***** válasza:
A SATA raid driver megvan?
2019. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elvileg igen le frissítettem a drivereket is meg a biost is azt nem értem a win xp fel települ de a többi opos rendszer telepítője meg meg áll
2019. márc. 8. 08:53
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg oldódtam,mindenkinek köszönöm :)
2019. márc. 9. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!