Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt férhetnek hozzá az adataidhoz az adathalászok?

Figyelt kérdés

Egy hónapon belül 2szer adta ki magát egy nő telefonon hogy tájékoztatás jellegűen keress egy nőt de mondtam hogy az nem én vagyok ennek ellenére 2héttel később újra felhivot ugyan az a nő ugyan ezért és ez elég para ha utána nem tudtam vissza hívni hogy ne hívjon többé mert azt mondta a gépi hang hogy ezen a számon előfizető nem kapcsolható.


Szerintetek féljek hogy adathalász és esetleg hívás közben be mérik a telefonomat és lakcím alapján megtudják ki vagyok és bármivel vissza élnek a nevemben?



2019. márc. 4. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Paranoia amit csinálsz.


Valószínűleg valahol egy rendszerben hibásan van meg a számod valaki más nevén. Előfordul az ilyen.


Vissza hívni azért nem tudod, mert valószínűleg így van beállítva, mert egy callcenteres telefonszám, ami csak kimenő hívásokat tud indítani.


Nem fogják ellopni az adataidat, ha csak te nem adtad meg nekik.

2019. márc. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!