Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnék ingyenesen...

Honnan tudnék ingyenesen letölteni olyan dj progit ami ér is valamit, de nem túl bonyolult a használata?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:

én a Mixmeister Fusiont használom. Legjobb keverő program amit valaha láttam és PC-n tökéletesen használhatod.Sok effekt,egyszerre akár 8 zenét is keverhetsz vele. Torrent oldalról szedd le.

Van még a traktor DJ világszinten első,de nem annyira lehet vele jókat mixelni,ha nincs keverőpultod.

2010. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jól hangzik. Belinkeled nekem az oldit?
2010. júl. 2. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Virtual dj?


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdőknek sztem inkább a Virtual DJ való, ha meg belejössz akkor is, mert egyszerű használni, egyértelmű minden rajta, én azt használom bulikba is.
2010. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
letöltöttem a mixmeister fusion-t demoba.. egy zenét hogy lehet lassítani??
2010. júl. 2. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha beteszel egy zenét,alul van ilyen,hogy 120 BPM vagy akármi.arra a számra rákattintasz és átírod.Ha azt akarod,hogy fokozatosan lassuljon,akkor jobb gomb oda arra a fekete sávra és beszúrsz még egy ilyen bpm es cuccot.
2010. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amit demoval készítettem zenét azt is eltudom menteni? és ha igen akkor hogy?
2010. júl. 2. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyu küldj egy email címet az MSN eddel és elmondok mindent.
2010. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!