Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van ha az iso fájlt nem...

Mi van ha az iso fájlt nem mountolom hanem csak simán kicsomagolom winrarral és elindítom a benne lévő exe-t?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 10:24
 1/7 Robivosi ***** válasza:
100%
Program válogatja. De általában az iso fájlokat mountolni kell a speciális jellege miatt. Leggyakoribb előfordulása rendszer, játék, telepítése, ahol kell a virtuális cd/dvd környezet.
2019. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Sok esetben működik, de nem mindig...
2019. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben megy. De ha mégsem, akkor ott van pl a virtual clonedrive. Ingyenes, kicsi és pont megfelel a célra
2019. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de miért csinálnál ilyet, mikor tudod, hogy nem ezt kell csinálni?
2019. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikre én használtam eddig (letöltött játékok telepítése) minden egyes alkalommal kivétel nélkül működött, egyetlen dolog amit mountoltam az a sims3 mozis cuccok lemeze hogy elinduljon a játék :D azt se telepítési célból
2019. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rollyka5 válasza:
Attól függ mit akarsz csinálni! Ha windowst akarsz telepíteni akkor ki is kell raknod pendrive-ra. Jatékok esetében valamikor működhet! Ha win 10ed van felesleges programot raknod a gepre pl daemon toolst vagy amit elottem irt valaki mert a windows 10 meg tudja nyitni alapból
2019. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Meton ***** válasza:
Ha a windows felismeri, akkor nem kell mountolni, megteszi ezt valamelyik program automatikusan. Ezért is tudod elindítani a benne levő exe fájlt.
2019. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!