Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám letörölni a...

Hogyan tudnám letörölni a WinXP partíciót a gépről?

Figyelt kérdés
Egy partíció van a gépen, de nem engedi se letörölni, se új partot nem tudok létrehozni a telepítő lemezzel?!
2010. jún. 26. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:

a windows telepítő CD-vel lazán le kell hogy tudd törölni.


egyébként boot vírus

2010. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szuerintem is valami vírus lehet, laptopról van szó, most kínomban már azt próbáltam, hogy fire wire csatlakozással rákötöttem egy másik gépre, hogy azon keresztül tudjam törölni a laptopon lévő partot, de nem látja ......:?!
2010. jún. 26. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:

O&O PartitionManager Pro 2 programmal, jelenleg elérhető ingyenes líceckulccsal:


[link]

(A progi magyar nyelvű fordítása, letölthető ugyanerről az oldalról.)

2010. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csökkentett módban, Rendszergazdai fiókból is próbáltad a törlést?
2010. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még nem............
2010. jún. 26. 10:06
 6/10 A kérdező kommentje:
.....de csak egy partíció van a gépen! Ha aktív a 'C', úgysem engedi saját magát törölni, nem?! De az új part létrehozását sem engedélyezi..............Nem értem, a PC-imet mindig gond nélkül tudom telepíteni...................
2010. jún. 26. 10:10
 7/10 anonim ***** válasza:

jaj teee...


firewirén ráködöt, NEM FOGJA meghajtóként felismerni!


ez nem egy hétköznapi pendrájv, mint amire gondolsz!


márpedig ha akarja ha nem, le lehet törölni minden meghajtót a telepítőlemezzel.

2010. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
........:).....Jó vanna!
2010. jún. 26. 12:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem lehet................szerintem is boot vírus.........bár még sose hallottam ezt a kifejezést, de tetszik......:)
2010. jún. 26. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Telepítőlemez be az optikai meghajtóba.

Windows újraindítás.

Boot-olás közben, F8, beállítani, hogy az optikai meghajtó legyen a rendszerbetöltő, majd ENTER.

...elkezdődik a Windows telepítése, amikor megkérdezi, hogy Javító vagy Teljes telepítést kérsz, válaszd az utóbbit! (Teljes telepítés)

ekkor megkérdi, hogy törölje-e a meglévő partíciót, igent válaszd, normál sebességű törléssel!

a partíció törlés megtörténte után felajánlja a lemez Formázásának, particionálásának (megosztásának) lehetőségét...

2010. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!